bir günün 6 da 2 si kaç saattir​

Cevap :

Cevap:

8

Adım adım açıklama:

1 gün = 24 saat
1 günün 6'da 1'i = 24 / 6 = 4
1 günün 6'da 2'si = 4 x 2
1 günün 6'da 2'si = 8


Yardımcı olduysam ne mutlu bana :D

Cevap:

cevap 8 adim adim aciklamami istersen belirt lutfenn

Go Answer: Diğer sorular