Şekildeki cisme yere paralel F =10 N, F2=30 N'luk kuvvetler etki edip 12 m yol aldırıyor ghm F.=10N F=30 N am Yer 12 m Buna göre cisim üzerinde yapılan iş kaç J'dur?



Cevap :

MERHABA <3

Cevap 102 j'dur ve umarım doğrudur iyi dersler dilerimm <33