Yardımcı olur musunuz lütfen çözümlü olsun

Cevap:
Cevap 8'dir
Adım adım açıklama:
Yaş üzümün kilogramı 4 TL ise 12 kilogramı 48 TL'dir (12×4=48) Kuru üzümün kilogramı yaş üzüm 48 TL tutuğuna göre 48'in içinde 6 (8) kere vardır bu yüzden cevap 8'dir. 1. sorunun cevabı.