Cevap :
Cevap:
3 lira 45 kuruş
Adım adım açıklama:
Merhaba
Bu tarz sorularda bölmemiz gerekir
13,80 ÷ 4 kg=3 lira 45 kuruş Cevabımız olur✅
Allah zihin açıklığı versin⭐
Cevap:
3,45 TL
Adım adım açıklama:
1 kg'ın fiyatını bulmak için bölme yapalım:
13,80 ÷ 4 = 3,45 TL
İYİ DERSLER EN İYİ CEVAP SEÇERSEN SEVİNİRİM