Çeyrek kilogramı 22 TL olan fındıktan 2 kg satın alan biri kaç TL öder?​

Çeyrek Kilogramı 22 TL Olan Fındıktan 2 Kg Satın Alan Biri Kaç TL Öder class=

Cevap :

Adım adım açıklama:

1/4'ü 22 TL ise 1 kg 88 TL'dir

88×2=186 TL öder