Cevap :
Cevap:
a) 1680
Adım adım açıklama:
1120/4 = 280
280*6 = 1680
Cevap: A ŞIKKI
Adım adım açıklama:
4 tanesi 1120 tl ise 1 tanesinin fiyatını bulmak için 1120 yi 4 e böleriz
1120÷4=280 1 tanesinin fiyatı 280 tl dir 6 tanesinin fiyatını bulmak için
280×6 yaparız böylece cevap
1680 olur
en iyi seçersen sevinirim