KANATLIEYUP8GO KANATLIEYUP8GO Matematik Cevaplandı Bir manav aldığı 7 kasa muz için 252 ödüyor. Her kasada 9 kg muz olduğ göre manav, 1 kg muz için kaç TL ödernistir? ACİLLL LÜTFEN EN İYİ SEÇİYORUM İLK ATANI