Cevap :
Cevap: 1 kg un 40/5=8 TL bu durumda 8 kg un 8*8=64 TL eder.
Başarılar
Adım adım açıklama:
Adım adım açıklama:
40÷5=8bir çuvalın fiyatı 8×8=64 liradır. EN İYİ SEÇ LÜTFEN
Cevap: 1 kg un 40/5=8 TL bu durumda 8 kg un 8*8=64 TL eder.
Başarılar
Adım adım açıklama:
Adım adım açıklama:
40÷5=8bir çuvalın fiyatı 8×8=64 liradır. EN İYİ SEÇ LÜTFEN