Açıklayın boş yazanlar bildirilcek en iyi seççem

soruyu çözmek gerekirse enerjinin formülü güç x zaman güç iş /zaman dır zamanlar eşit olduğu için burada enerji=iş tir iş ise kuvvet x yer değiştirmedir bu sebepten dolayı hepsinin kuvvetiyle gittikleri yolu çarparız
1.1=K K=1
L=2.1 L=2
M=1.2 M=2
M=L>K