bir market rafında bulunan ürünlerin bazılarının fiyatları görselde verilmiştir yaren fiyatları verilen ürünlerin en ucuz ve en pahalı olanlarından birer tane almıştır buna göre yaren aldığıürünler için toplam kaç lira ödemiştir ?​