4. Aşağıdaki tabloda bir pastanenin kek yapımında kullanmak için satın aldığı un, şeker ve vanilyadan her birinin net ağırlığı ve fiyatı gösterilmiştir. Malzeme Un Şeker Vanilya Bir paket ürünün Bir paket ürünün net ağırlığı (gram) fiyatı (TL) 9² 34 35 B) 2⁰.35 2² 4 8 Bu pastanede üretilen kek için eşit ağırlıkta un, şeker ve vanilya kullanılmaktadır. Bu pastanede üretilen kek 95 gram olduğuna göre, bir kek için kullanılan malzemeler toplam kaç TL'dir? A) 25.38 C) 65 D) 6⁰



4 Aşağıdaki Tabloda Bir Pastanenin Kek Yapımında Kullanmak Için Satın Aldığı Un Şeker Ve Vanilyadan Her Birinin Net Ağırlığı Ve Fiyatı Gösterilmiştir Malzeme Un class=