markete giderek un ve pirinç alan Meral Hanım toplam miktarı 6 kilogram olan ürünler için toplam 36 TL ödemiştir Meral Hanım kilosu 5 TL olan ondan 4G kaldığına göre pirincin kilogram fiyatını veren işlemi yazıp sonucunu bulunuz​

Markete Giderek Un Ve Pirinç Alan Meral Hanım Toplam Miktarı 6 Kilogram Olan Ürünler Için Toplam 36 TL Ödemiştir Meral Hanım Kilosu 5 TL Olan Ondan 4G Kaldığına class=